Pelikan Łowicz - Pogoń Zduńska Wola 0:1

Pelikan Łowicz  - Pogoń Zduńska Wola  0:1

Skromnym jednobramkowym zwycięstwem Pogoni Zduńska Wola rocznik 2002 zakończył się  rozegrany dzis w Łowiczu mecz z miejscowym Pelikanem.Spotkanie rozgrywane  przy silnie wiejącym wietrze od początku nie układało się po naszej mysli .Jednak ostatecznie udało się zwyciężyć i zdobyć bardzo ważne trzy punkty , które pomogą w walce o I Ligę Wojewódzką.

Najważniejsze momenty spotkania:

- 5 min  -Rzut wolny pośredni po niebezpiecznym zagraniu tuż przed polem karnym . Wiktor Strzeszewski strzela jednak wysoko nad poprzeczką.

- 25 min -Igor Szczepaniak zagrywa  wzdłuż bramki przeciwnika do Macieja Owczarka jednak ten nie trafia w piłkę i marnuje bardzo dogodną sytuację bramkową.

- 29 min - Kuba Pawłowski z rzutu wolnego ponad bramką Pelikana.

- 32 min - Bardzo groźna sytuacja bramkowa dla Pelikana zakończona silnym strzałem i tylko Gracjanowi Karasińskiemu zawdzięczamy to , że nie tracimy bramki.

- 37 min - Kolejna bardzo groźna kontra gospodarzy i znów nasz bramkarz broni bardzo silny strzał gracza Pelikana.

- 53 min - Pierwszy groźny strzał naszej drużyny w drugiej połowie Olek Gustaw tuż obok słupka.

- 55 min - Mateusz Grobelny marnuje sytuacje sam na sam z bramkarzem Pelikana.

- 56 min - Gooool  Kuba Pawłowski umieszcza w siatce piłkę odbitą przez bramkarza gospodarzy po strzale Wiktora Strzeszewskiego

- 64 min - Indywidualna akcja Kuby Pawłowskiego zakończona silnym strzałem tuż obok bramki Pelikana.

- 65 min -Tym razem indywidualnie Olek Gustaw strzał  jednak piłka mija światło bramki.

- 70+3 - Koniec meczu.

Składy , ustawienie i statystyki można zobaczyć w odnośniku ''SZCZEGÓŁY MECZU ''