Włókniarz Moszczenica - Pogoń Zduńska Wola 0:3

Włókniarz Moszczenica - Pogoń Zduńska Wola  0:3

W rozegranym dziś w Moszczenicy meczu czwartej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych spotkały się niepokonane do tej pory zespoły miejscowego Włókniarza i Pogoni Zduńska Wola. Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania z ogromnym animuszem i wolą zwycięstwa. Pierwsze 15 minut to groźne akcje zarówno  z prawej jak i lewej strony boiska , gdzie nasi skrzydłowi ciągle stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwnika. Efektem tego były trzy bramkowe sytuacje i kilka rzutów rożnych , jednak nie udało się pokonać dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza gospodarzy. To co nie udało się na początku zrealizowaliśmy w 21 minucie. Kolejna składna akcja i Kamil Cieślak idealnym podaniem obsługuje Igora Szczepaniaka, który w sytuacji sam na sam płaskim strzałem umieszcza piłkę w bramce przeciwnika.Po tej bramce o dziwo to Włókniarz powoli zaczyna dochodzić do głosu. W 27 minucie mocny strzał zza pola karnego udaje się obronić Gracjanowi Karasińskiemu jednak piłka trafia wprost pod nogi napastnika gospodarzy i tylko znakomity wślizg Wiktora Strzeszewskiego ratuje nas przed utratą bramki. W drugiej połowie przeciwnik od początku stawia nam trudne warunki czego efektem  są częste faule i wykluczenia zarówno dla nas jak i przeciwników.Wreszcie w 42 minucie po raz kolejny piłka jak po sznurku trafia z lewej na prawą stronę i Kuba Pawłowski dogrywa do Szymona Dudka, który mocnym strzałem znajduje drogę do bramki Włókniarza.Na kolejna bramkę przyszło nam poczekać do 70 minuty, kiedy to podanie Mateusza Sokołowskiego wykorzystał Maciej Owczarek i po raz trzeci pokonał bramkarza gospodarzy.

Składy , ustawienie i statystyki można zobaczyć w odnośniku ''SZCZEGÓŁY MECZU''

Powiązana galeria: