Pelikan Łowicz - Pogoń Zduńska Wola 0:1

Pelikan Łowicz  - Pogoń Zduńska Wola  0:1

W dniu wczorajszym po zimowej przerwie zainaugurowaliśmy rozgrywki w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy C2. Pierwszym naszym przeciwnikiem w wyjazdowym meczu był Pelikan Łowicz. Do spotkania przystąpiliśmy w następującym składzie: w bramce Gracjan Karasiński , obrona od lewej Wojtek Sitarek w środku : Igor Szczepaniak i Wiktor Strzeszewski z prawej Mateusz Grobelny.Pomocnicy : z lewej Adam Rybak w środku: Kuba Pawłowski i Olek Gustaw z prawej Szymon Dudek oraz dwójka napastników Maciek Owczarek i Sebastian Przesmycki. Rezerwowi: Bartek Matuszewski, Mateusz Kajl, Piotr Zając. Trener: Mariusz Gałaj i kierownik Sylwester Pawłowski.Mecz ten rozpoczął się dla nas bardzo szczęśliwie. Już w 50 sekundzie Wiktor Strzeszewski strzałem z rzutu wolnego niemal z połowy boiska pokonał bramkarza Pelikana. Po tak dobrym początku wydawało się że kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Jednak w dalszej części marnujemy kilka 100% sytuacji i już do końca nie potrafimy zmienić wyniku.

Powiązana galeria: