Pogoń Zduńska Wola - ŁKS Łódź 0:0

Pogoń Zduńska Wola - ŁKS Łódź  0:0

W rozegranym w sobotę w Zduńskiej Woli meczu 3 kolejki II Ligi Wojewódzkiej C1 Pogoń Zduńska Wola zremisowała 0:0 z liderem tabeli zespołem ŁKS ŁÓDŹ. Przeciwnik ( dobrze nam znany z występów w I Lidze)  bardzo poważnie potraktował swój drugoligowy występ i przyjechał do Nas w najsilniejszym składzie. Sam mecz był bardzo emocjonujący i dostarczył  wielu emocji. Nasz zespół nie wystraszył się przeciwnika, zagrał bardzo uważnie w defensywie i w 100% zrealizował założenia taktyczne nakreślone przed meczem przez trenera Mariusza Gałaja. ŁKS miał swoje sytuacje do strzelenia bramki, jednak i my przy odrobinie szczęścia i większej skuteczności mogliśmy zakończyć zwycięsko to spotkanie. Przebieg meczu cieszy , pokazuje że potrafimy grać w piłkę i pozwala Nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Skład Pogoni: Gracjan Karasiński, Mateusz Grobelny, Wiktor Strzeszewski,Bartek Matuszewski, Igor Szczepaniak, Szymon Dudek, Kuba Pawłowski, Daniel Pluskwa, Olek Gustaw, Maciek Owczarek (k), Sebastian Przesmycki

Rezerwowi: Adam Rybak, Kamil Cieślak, Piotr Zając, Mateusz Sokołowski, Albert Rosiak

Trener: Mariusz Gałaj

Kierownik: Sylwester Pawłowski